Rijkse Connect >>>
Rijkse Connect

Middelburg


Accountancy


 

H.D. (Hans) Rijkse AA
Vennoot / Accountant

Expertise: Vastgoed
Werkzaam sinds 1974
E-mail: h.rijkse@rijkse.nl

J.J. (Jan) van de Kreeke
Adviseur

Expertise: (para)medici
Werkzaam sinds 1972
E-mail: j.vandekreeke@rijkse.nl

R. (Remco) de Nooijer AA
Accountant Adviseur

Werkzaam sinds 2009
E-mail: r.denooijer@rijkse.nl

A.J. (Hans) Baas
Teamleider Accountancy

Expertise: Onroerend goed 
Werkzaam sinds 1987
E-mail: h.baas@rijkse.nl

L.M. (Leo) Janse
Relatiebeheerder

Werkzaam sinds 2002
E-mail: l.janse@rijkse.nl

J.M.P. (Jan-Peter) Katsman
Assistent Accountant

Expertise: ZZP'ers en particulieren
Werkzaam sinds 2002
E-mail: jp.katsman@rijkse.nl

J. (Jeannot) Wolf
Relatiebeheerder

Werkzaam sinds 2001
E-mail: j.wolf@rijkse.nl

M.B. (Micha) de Boks
Junior Assistent Accountant

Expertise: Starters, ZZP'ers en online boekhouden
Werkzaam sinds 2013
E-mail: m.deboks@rijkse.nl

B. (Bas) de Nooijer
Assistent Accountant

Werkzaam sinds 2018
E-mail: b.denooijer@rijkse.nl

E.J. (Evert) Eikenhout
Teamleider Accountancy

Werkzaam sinds 1997
E-mail: e.eikenhout@rijkse.nl

N.E. (Nicolette) Wissel-Davidse
Assistent Accountant

Expertise: Automotive en (para)medici
Werkzaam sinds 1997
E-mail: n.wissel@rijkse.nl

L.S. (Louis) van Dorst
Assistent Accountant

Werkzaam sinds 2009
E-mail: l.vandorst@rijkse.nl

A.J. (Arjan) Moerkerken RB
Adviseur

Werkzaam sinds 2016
E-mail: a.moerkerken@rijkse.nl


R.J. (Ron) van Klooster RB
Relatiebeheerder

Werkzaam sinds 1985
E-mail: r.vanklooster@rijkse.nl


E. (Edwin) Jonkheijm AA
Accountant

Expertise: Waardebepaling ondernemingen en financiële verslaggeving
Werkzaam sinds 2000
E-mail: e.jonkheijm@rijkse.nl

M.M. (Marianne) Francke-Simonse
Zelfstandig Aangiftemedewerker

Werkzaam sinds 2009
E-mail: m.francke@rijkse.nl

M. (Matthijs) Geldof
Assistent Accountant

Werkzaam sinds 2008
E-mail: m.geldof@rijkse.nl

D.J.C. (Dimitry) Janse
Junior Assistent Accountant

Werkzaam sinds 2016
E-mail: d.janse@rijkse.nl

Y. (Yfke) Idema
Fiscaal Medewerker

Werkzaam sinds 1997
E-mail: y.idema@rijkse.nl

A. (Alinda) Brouwer
Assistent Accountant

Werkzaam sinds 1997
E-mail: a.brouwer@rijkse.nl

I. (Ina) Poppe
Assistent Accountant

Expertise: Retail
Werkzaam sinds 2008
E-mail: i.poppe@rijkse.nl

A.M. (Anja) van der Worp-van Oosten
Administratief Medewerker

Werkzaam sinds 2016
E-mail: a.vanderworp@rijkse.nl

M.A. (Rita) Jacobse
Administratief Medewerker

Werkzaam sinds 2016
E-mail: r.jacobse@rijkse.nl

J.A. (John) van der Valk AA
Accountant

Werkzaam sinds 2004
E-mail: j.vandervalk@rijkse.nl

W. (Wim) Allaart AA
Accountant

Expertise: Zorg
Werkzaam sinds 2012
E-mail: w.allaart@rijkse.nl

 


Audit


 

E. (Edward) de Kubber RA
Vennoot / Accountant

Expertise: Audit en vaktechniek
Werkzaam sinds 1991
E-mail: e.dekubber@rijkse.nl

M. (Michel) Baas MSc RA
Vennoot / Accountant / Manager Audit

Expertise: Financiële verslaggeving, audit van jaarrekeningen en subsidies
Werkzaam sinds 2002
E-mail: m.baas@rijkse.nl

J.W. (John) Schouwenaar RA
Accountant / Compliance Officer

Werkzaam sinds 2006
E-mail: j.schouwenaar@rijkse.nl


C.E.E. (Caroline) Kodde MSc
Senior Medewerker Assurance

Expertise: Audit en specialist subsidiecontroles
Werkzaam sinds 2006
E-mail: c.kodde@rijkse.nl

E.W.M. (Elvera) Vermare MSc RA
Relatiebeheerder Audit

Expertise: Audits van middelgrote ondernemingen, non-profit organisaties en subsidiecontroles
Werkzaam sinds 2010
E-mail: e.vermare@rijkse.nl

E. (Erik) Goudt
Assistent Accountant

Werkzaam sinds 2010
E-mail: e.goudt@rijkse.nl


J.A.M. (Jeroen) Veraart MSc
Controleleider

Expertise: Audits van middelgrote ondernemingen, non-profit organisaties en subsidiecontroles
Werkzaam sinds 2014
E-mail: j.veraart@rijkse.nl

K.T. (Kelly) Joziasse-Siereveld MSc RA
Accountant

Werkzaam sinds 2017
E-mail: k.joziasse@rijkse.nl


M. (Morad) Bobouh
Junior Assistent Accountant

Werkzaam sinds 2017
E-mail: m.bobouh@rijkse.nl


R.J. (Robert) de Kraker
Junior Assistent Accountant

Werkzaam sinds 2017
E-mail: r.dekraker@rijkse.nl

D. (Daphne) Cornelisse
Junior Assistent Accountant

Werkzaam sinds 2018
E-mail: d.cornelisse@rijkse.nl

 

C. (Carineke) Mix-Dekker
Assistent Accountant

Werkzaam sinds 2018
E-mail: c.mix@rijkse.nl

 

M. (Martina) Franken MSc
Assistent Accountant Audit

Werkzaam sinds 2018
E-mail: m.franken@rijkse.nl



 


Belastingadvies


 

J.J. (Hans) Houmes RA
Vennoot / Accountant

Expertise: Omzetbelasting, bezwaar- en beroepsprocedures, herstructureringen, medische sector en horeca
Werkzaam sinds 1990
E-mail: h.houmes@rijkse.nl

I.Y. (Ingrid) Wielemaker RB
Belastingadviseur

Expertise: Omzetbelasting, herstructureringen en formeel belastingrecht
Werkzaam sinds 1998
E-mail: i.wielemaker@rijkse.nl

G. (Gert) Treurniet MB RB
Belastingadviseur

Expertise: Grensoverschrijdende arbeid, belastingheffing m.b.t. onroerende zaken en herstructureringen
Werkzaam sinds 1989
E-mail: g.treurniet@rijkse.nl

mr. drs. C.E.J. (Conny) Groenveld RB
Belastingadviseur

Werkzaam sinds 2013
E-mail: c.groenveld@rijkse.nl


G.J. (Linda) Minderhoud-Rewijk RB
Belastingadviseur

Werkzaam sinds 2016
E-mail: l.minderhoud@rijkse.nl


mr. J.E. (Anneke) van de Velde RB
Senior Belastingadviseur

Expertise:Ondernemingsstructuren, samenwerkingsverbanden en bedrijfsopvolging
Werkzaam sinds 2012
E-mail: a.vandevelde@rijkse.nl

M.G. (Margo) van den Heijkant-Glänzer RB
Belastingadviseur

Expertise: Loodsen, grensoverschrijdende arbeid, schenk- en erfbelasting
Werkzaam sinds 2002
E-mail: m.vandenheijkant@rijkse.nl

T. (Tim) van Ommen MSc RB
Belastingadviseur

Werkzaam sinds 2018
E-mail: t.vanommen@rijkse.nl


mr. K. (Karin) van Splunter-Doorn RB
Belastingadviseur

Werkzaam sinds 2018
E-mail: k.vansplunter@rijkse.nl


M. (Mieke) Goedbloed
Zelfstandig Aangiftemedewerker

Werkzaam sinds 2006
E-mail: m.goedbloed@rijkse.nl



 

 


Personeelsadvies


 

mr. N.A. (Nicole) Oude Elferink
Jurist

Expertise: Arbeidsrecht
Werkzaam sinds 2013
E-mail: n.oudeelferink@rijkse.nl

P. (Peter) de Pagter RPP
Loonadviseur

Expertise: Beloningsstructuur en W.K.R.
Werkzaam sinds 1985
E-mail: p.depagter@rijkse.nl

J.A. (Jaap) Eggebeen RSa
Salarisadministrateur

Werkzaam sinds 1977
E-mail: j.eggebeen@rijkse.nl


J.A. (Marian) Roose-Vreeke RSa
Salarisadministrateur

Expertise: Recreatie
Werkzaam sinds 1991
E-mail: m.roose@rijkse.nl

A.A. (Alexander) Clement RSa
Salarisadministrateur

Werkzaam sinds 1992
E-mail: a.clement@rijkse.nl


M.L. (Marliek) Blommaert RPP
Salaris-/HRM-adviseur

Expertise: Salaris Online
Werkzaam sinds 2012
E-mail: m.blommaert@rijkse.nl

E.M. (Emmelie) van de Linde-Labruyère
Assistent Salarisadministrateur

Werkzaam sinds 2015
E-mail: e.vandelinde@rijkse.nl


D. Blind-Goedegebure
Assistent Salarisadministrateur

Werkzaam sinds 2017
E-mail: d.blind@rijkse.nl


 


Secretariaat


 

S. (Sharon) Willeboordse
Secretaresse / Receptioniste / Telefoniste

Werkzaam sinds 2007
E-mail: s.willeboordse@rijkse.nl

M. (Marjolein) Francke-Reijnhout
Receptioniste / Telefoniste

Werkzaam sinds 2008
E-mail: m.francke@rijkse.nl

M.C. (Lia) Mulder-Op 't Hof
Secretaresse / Receptioniste / Telefoniste

Werkzaam sinds 2009
E-mail: l.mulder@rijkse.nl

L.C. (Lana) Verhoeven
Receptioniste / Telefoniste

Werkzaam sinds 2010
E-mail: l.verhoeven@rijkse.nl

 


Interne zaken


 

T.H. (Tanja) den Exter
Administratief Medewerker

Werkzaam sinds 1989
E-mail: t.denexter@rijkse.nl

M.C. (Ria) Willemse-Esser
Medewerker Huishoudelijke Dienst

Werkzaam sinds 1997
E-mail: r.willemse@rijkse.nl

E.G.A. (Guus) Blommaert
Bureaumanager

Werkzaam sinds 2005
E-mail: g.blommaert@rijkse.nl

E. (Etien) de Kam
Consultant ICT

Werkzaam sinds 2013
E-mail: e.dekam@rijkse.nl

 

 

 

 

Goes


Accountancy


 

A. (Harm) Simonse AA
Vennoot / Accountant

Werkzaam sinds 2005
E-mail: h.simonse@rijkse.nl

P. (Peter) Schuitert
Assistent Accountant

Werkzaam sinds 2002
E-mail: p.schuitert@rijkse.nl

J.L.M. (Jeanine) Faes AA
Accountant

Werkzaam sinds 2007
E-mail: j.faes@rijkse.nl

C.M. (Marieke) Pop
Assistent Accountant

Werkzaam sinds 2009
E-mail: m.pop@rijkse.nl

A. (Aurely) Draijer
Junior Assistent Accountant

Werkzaam sinds 2017
E-mail: a.draijer@rijkse.nl

E. (Edwin) Blok
Junior Assistent Accountant

Werkzaam sinds 2018
E-mail: e.blok@rijkse.nl

 


Belastingadvies


 

mr. P.M.J. (Peter) Allemekinders RB
Vennoot / Belastingadviseur

Werkzaam sinds 2013
E-mail: p.allemekinders@rijkse.nl

 

 

 

Vlissingen


Accountancy


 

P.A. (Paul) Rijkse
Vestigingsleider

Werkzaam sinds 1984
E-mail: p.rijkse@rijkse.nl

A.A.C. (Dries) Driedijk AA RB
Teamleider

Werkzaam sinds 1993
E-mail: d.driedijk@rijkse.nl

I. (Ilona) Herrebout-Riemens
Assistent Accountant

Werkzaam sinds 1993
E-mail: i.herrebout@rijkse.nl

F. (Frank) Rooze AA
Adviseur

Werkzaam sinds 2007
E-mail: f.rooze@rijkse.nl

E.L.P.M. (Evelien) Matthijs
Assistent Accountant

Werkzaam sinds 2017
E-mail: e.matthijs@rijkse.nl

Y.R. (Yoram) Rijkse
Junior Assistent Accountant

Werkzaam sinds 2016
E-mail: y.rijkse@rijkse.nl

M. (Marcio) Commelin
Junior Assistent Accountant

Werkzaam sinds 2017
E-mail: m.commelin@rijkse.nl


Belastingadvies


M.G. (Margo) van den Heijkant-Glänzer RB
Belastingadviseur

Expertise: Loodsen, grensoverschrijdende arbeid, schenk- en erfbelasting
Werkzaam sinds 2002
E-mail: m.vandenheijkant@rijkse.nl


Secretariaat


 

S.I. (Svenja) Dierickx-Raijmakers
Secretaresse

Werkzaam sinds 2008
E-mail: s.dierickx@rijkse.nl

 

 

 

Serooskerke


Accountancy


 

J.J. (Hans) Francke AA RB
Accountant

Werkzaam sinds 1990
E-mail: h.francke@rijkse.nl


J.A. (Jos) Vlieger
Assistent Accountant

Werkzaam sinds 1993
E-mail: j.vlieger@rijkse.nl


J.C.P. (Joop) Vergouwe
Assistent Accountant

Werkzaam sinds 1973
E-mail: j.vergouwe@rijkse.nl


H (Inge) Locci-Ridderbos
Assistent Accountant

Werkzaam sinds 1997
E-mail: i.locci@rijkse.nl


W. (Wouter) Koene
Assistent Accountant

Werkzaam sinds 2001
E-mail: w.koene@rijkse.nl


J. (Jessica) Wisse-Louws
Assistent Accountant

Werkzaam sinds 2002
E-mail: j.wisse@rijkse.nl


S. (Stefan) Marinissen
Assistent Accountant

Werkzaam sinds 2007
E-mail: s.marinissen@rijkse.nl


E. (Edwin) van Steekelenburg
Assistent Accountant

Werkzaam sinds 2008
E-mail: e.vansteekelenburg@rijkse.nl


K. (Kitty) Cobben
Junior Assistent Accountant

Werkzaam sinds 2018
E-mail: k.cobben@rijkse.nl


 


Belastingadvies


 

mr. P.M.J. (Peter) Allemekinders RB
Vennoot / Belastingadviseur

Werkzaam sinds 2013
E-mail: p.allemekinders@rijkse.nl

mr. K. (Karin) van Splunter-Doorn RB
Belastingadviseur

Werkzaam sinds 2018
E-mail: k.vansplunter@rijkse.nl

 


Secretariaat


 

R.P. (Roelanda) Wondergem-Minderhoud
Receptioniste / Telefoniste

Werkzaam sinds 2005
E-mail: r.wondergem@rijkse.nl

W.P. (Eline) Quartel-de Visser
Receptioniste / Telefoniste

Werkzaam sinds 2009
E-mail: e.quartel@rijkse.nl

 

 

 

Zierikzee


Accountancy


 

J.A. (Harry) Koster
Kantoorpartner

Werkzaam sinds 2002
E-mail: h.koster@rijkse.nl

W.P.C. (Wim) Rijk AA
Kantoorleider / Accountant

Werkzaam sinds 1992
E-mail: w.rijk@rijkse.nl

J.M. (Carola) de Jonge
Assistent Accountant

Werkzaam sinds 2015
E-mail: c.dejonge@rijkse.nl

P.G. (Petra) Smits-van Nieuwenhuijzen
Administratief Medewerker

Werkzaam sinds 2017
E-mail: p.smits@rijkse.nl

A. (Anita) Paauwe-Karman
Assistent Accountant

Werkzaam sinds 2018
E-mail: a.paauwe@rijkse.nl

 


Secretariaat


 

E. (Elke) Weijers
Receptioniste / Telefoniste

Werkzaam sinds 2007
E-mail: e.weijers@rijkse.nl

 

 

 

Terneuzen


Accountancy


 

E. (Edwin) Jonkheijm AA
Vestigingsleider / Accountant

Werkzaam sinds 2000
E-mail: e.jonkheijm@rijkse.nl

E.L.P.M. (Evelien) Matthijs
Assistent Accountant

Werkzaam sinds 2017
E-mail: e.matthijs@rijkse.nl

 


Consultancy


 

S. (Sandra) Kerckhaert
Consultant

Werkzaam sinds 2016
E-mail: s.kerkhaert@rijkse.nl

 


Secretariaat


 

J.E.J.M. (Judith) van Campenhout-Ferket
Receptioniste / Administratief Medewerker

Werkzaam sinds 2001
E-mail: j.vancampenhout@rijkse.nl

 

 

 

Barendrecht


Accountancy


 

J. (Jaco) Kraak
Kantoorpartner

Werkzaam sinds 2004
E-mail: j.kraak@rijkse.nl

E.G. (Ed) Hoogerwerf
Relatiebeheerder

Werkzaam sinds 2002
E-mail: e.hoogerwerf@rijkse.nl

R.C.M. (Ruud) van Marrewijk
Relatiebeheerder

Werkzaam sinds 2015
E-mail: r.vanmarrewijk@rijkse.nl

W.C. (Willeke) Harinck-van Herwaarden
Assistent Accountant

Werkzaam sinds 2007
E-mail: w.harinck@rijkse.nl

J.A. (Janine) van der Veer
Assistent Accountant

Werkzaam sinds 2017
E-mail: j.vanderveer@rijkse.nl

A. (Alice) Ingabire
Assistent Accountant

Werkzaam sinds 2017
E-mail: a.ingabire@rijkse.nl

 


Salarisadministratie


 

T.F. (Ton) van Croonenburg
Salarisadministrateur

Werkzaam sinds 2008
E-mail: t.vancroonenburg@rijkse.nl

RA NBA RBA NIRPA