=

De mensen bij Rijkse accountants & adviseurs

Voor een overzicht en contactgegevens van de medewerkers bij Rijkse accountants & adviseurs per vestiging:
klik op een vestiging.


J. (Jaco) Kraak J. (Jaco) Kraak
Functie: Kantoorpartner
Werkzaam sinds: 2004
E-mail: j.kraak@rijkse.nl


Accountancy

E.G. (Ed) Hoogerwerf E.G. (Ed) Hoogerwerf
Functie: Relatiebeheerder
Werkzaam sinds: 2002
E-mail: e.hoogerwerf@rijkse.nl


W.C. (Willeke) Harinck-van Herwaarden W.C. (Willeke) Harinck-van Herwaarden
Functie: Assistent accountant
Werkzaam sinds: 2007
E-mail: w.harinck@rijkse.nl


R.C.M. (Ruud) van Marrewijk R.C.M. (Ruud) van Marrewijk
Functie: Relatiebeheerder
Werkzaam sinds: 2015
E-mail: r.vanmarrewijk@rijkse.nl


D.W. (Diana) Hollemans D.W. (Diana) Hollemans
Functie: Assistent accountant
Werkzaam sinds: 2016
E-mail: d.hollemans@rijkse.nl


J.A. (Janine) van der Veer J.A. (Janine) van der Veer
Functie: Assistent accountant
Werkzaam sinds: 2017
E-mail: j.vanderveer@rijkse.nl


A. (Alice) Ingabire A. (Alice) Ingabire
Functie: Assistent accountant
Werkzaam sinds: 2017
E-mail: a.ingabire@rijkse.nl


Salarisadministratie

T.F. (Ton) van Croonenburg T.F. (Ton) van Croonenburg
Functie: Salarisadministrateur
Werkzaam sinds: 2008
E-mail: t.vancroonenburg@rijkse.nl


Accountancy

drs. C. (Coen) Mijnsbergen AA drs. C. (Coen) Mijnsbergen AA
Functie: Fiscaal Econoom
Expertise: Begeleiding (fiscaal) bij bedrijfsopvolging en herstructurering
Werkzaam sinds: 2002
E-mail: c.mijnsbergen@rijkse.nl


J.J. (Hans) Francke AA RB J.J. (Hans) Francke AA RB
Functie: Accountant
Werkzaam sinds: 1990
E-mail: h.francke@rijkse.nl


E. (Edwin) van Steekelenburg E. (Edwin) van Steekelenburg
Functie: Assistent-Accountant
Werkzaam sinds: 2008
E-mail: e.vsteekelenburg@rijkse.nl


H. (Inge) Locci-Ridderbos H. (Inge) Locci-Ridderbos
Functie: Assistent-Accountant
Werkzaam sinds: 1997
E-mail: i.locci@rijkse.nl


J.A. (Jos) Vlieger J.A. (Jos) Vlieger
Functie: Assistent-Accountant
Werkzaam sinds: 1993
E-mail: j.vlieger@rijkse.nl


S. (Stefan) Marinissen S. (Stefan) Marinissen
Functie: Assistent-Accountant
Werkzaam sinds: 2007
E-mail: s.marinissen@rijkse.nl


W. (Wouter) Koene W. (Wouter) Koene
Functie: Assistent-Accountant
Werkzaam sinds: 2001
E-mail: w.koene@rijkse.nl


J.C.P. (Joop) Vergouwe J.C.P. (Joop) Vergouwe
Functie: Assistent-Accountant
Werkzaam sinds: 1973
E-mail: j.vergouwe@rijkse.nl


J. (Jessica) Wisse-Louws J. (Jessica) Wisse-Louws
Functie: Assistent Accountant
Werkzaam sinds: 2002
E-mail: j.wisse@rijkse.nl


Belastingadvies

mr. P.M.J. (Peter) Allemekinders RB mr. P.M.J. (Peter) Allemekinders RB
Functie: Vennoot / Belastingadviseur
Werkzaam sinds: 2013
E-mail: p.allemekinders@rijkse.nl


Secretariaat

W.P. (Eline) Quartel-de Visser W.P. (Eline) Quartel-de Visser
Functie: Telefoniste / receptioniste
Werkzaam sinds: 2009
E-mail: e.quartel@rijkse.nl


R.P. (Roelanda) Wondergem – Minderhoud R.P. (Roelanda) Wondergem – Minderhoud
Functie: Telefoniste / Receptioniste
Werkzaam sinds: 2005
E-mail: r.wondergem@rijkse.nl


Accountancy

A. (Harm) Simonse AA A. (Harm) Simonse AA
Functie: Vennoot / Accountant
Werkzaam sinds: 2005
E-mail: h.simonse@rijkse.nl


J.L.M. (Jeanine) Faes AA J.L.M. (Jeanine) Faes AA
Functie: Accountant
Werkzaam sinds: 2007
E-mail: j.faes@rijkse.nl


C.M. (Marieke) Pop C.M. (Marieke) Pop
Functie: Assistent-Accountant
Werkzaam sinds: 2009
E-mail: m.pop@rijkse.nl


P. (Peter) Schuitert P. (Peter) Schuitert
Functie: Assistent-Accountant
Werkzaam sinds: 2002
E-mail: p.schuitert@rijkse.nl


A. (Aurely) Draijer A. (Aurely) Draijer
Functie: Beginnend Assistent Accountant
Werkzaam sinds: 2017
E-mail: a.draijer@rijkse.nl


Belastingadvies

mr. P.M.J. (Peter) Allemekinders RB mr. P.M.J. (Peter) Allemekinders RB
Functie: Vennoot / Belastingadviseur
Werkzaam sinds: 2013
E-mail: p.allemekinders@rijkse.nl


Accountancy

J.A. (Harry) Koster J.A. (Harry) Koster
Functie: Kantoorpartner
Werkzaam sinds: 2002
E-mail: h.koster@rijkse.nl


W.P.C. (Wim) Rijk AA W.P.C. (Wim) Rijk AA
Functie: Accountant / Kantoorleider
Werkzaam sinds: 1992
E-mail: w.rijk@rijkse.nl


J.M. (Carola) de Jonge J.M. (Carola) de Jonge
Functie: Assistent-Accountant
Werkzaam sinds: 2015
E-mail: c.dejonge@rijkse.nl


Secretariaat

E. (Elke) Weijers E. (Elke) Weijers
Functie: Telefoniste / receptioniste
Werkzaam sinds: 2007
E-mail: e.weijers@rijkse.nl


Accountancy

I. (Ilona) Herrebout-Riemens I. (Ilona) Herrebout-Riemens
Functie: Assistent-Accountant
Werkzaam sinds: 1993
E-mail: i.herrebout@rijkse.nl


Q. (Quinchy) Vroomen Q. (Quinchy) Vroomen
Functie: Beginnend Assistent-Accountant
Werkzaam sinds: 2014
E-mail: q.vroomen@rijkse.nl


P.A. (Paul) Rijkse P.A. (Paul) Rijkse
Functie: Vestigingsleider
Werkzaam sinds: 1984
E-mail: p.rijkse@rijkse.nl


A.A.C. (Dries) Driedijk AA RB FFP A.A.C. (Dries) Driedijk AA RB FFP
Functie: Teamleider
Expertise: Waardebepalingen t.b.v. overdracht van ondernemingen
Werkzaam sinds: 1993
E-mail: d.driedijk@rijkse.nl


F. (Frank) Rooze F. (Frank) Rooze
Functie: Assistent-Accountant
Werkzaam sinds: 2007
E-mail: f.rooze@rijkse.nl


Y.R. (Yoram) Rijkse Y.R. (Yoram) Rijkse
Functie: Beginnend Assistent-Accountant
Werkzaam sinds: 2016
E-mail: y.rijkse@rijkse.nl


E.L.P.M. (Evelien) Matthijs E.L.P.M. (Evelien) Matthijs
Functie: Assistent-Accountant
Werkzaam sinds: 2017
E-mail: e.matthijs@rijkse.nl


Belastingadvies

M.G. (Margo) van den Heijkant – Glanzer RB M.G. (Margo) van den Heijkant – Glanzer RB
Functie: Belastingadviseur
Expertise: Loodsen / Grensoverschrijdende arbeid / Schenk- en erfbelasting
Werkzaam sinds: 2002
E-mail: m.vandenheijkant@rijkse.nl


Secretariaat

S.I. (Svenja) Dierickx – Raijmakers S.I. (Svenja) Dierickx – Raijmakers
Functie: Secretaresse
Werkzaam sinds: 2008
E-mail: s.dierickx@rijkse.nl


Accountancy

I. (Ina) Poppe I. (Ina) Poppe
Functie: Assistent-Accountant
Expertise: Retail
Werkzaam sinds: 2008
E-mail: i.poppe@rijkse.nl


J.M.P. (Jan-Peter) Katsman J.M.P. (Jan-Peter) Katsman
Functie: Assistent-Accountant
Expertise: ZZP'ers en particulieren
Werkzaam sinds: 2002
E-mail: jp.katsman@rijkse.nl


J.J. (Jan) van de Kreeke J.J. (Jan) van de Kreeke
Functie: Adviseur
Expertise: (para)medici
Werkzaam sinds: 1972
E-mail: j.vandekreeke@rijkse.nl


M. (Matthijs) Geldof M. (Matthijs) Geldof
Functie: Assistent-Accountant
Werkzaam sinds: 2008
E-mail: m.geldof@rijkse.nl


M.B. (Micha) de Boks M.B. (Micha) de Boks
Functie: Beginnend Assistent-Accountant
Expertise: Starters, ZZP'ers en Online boekhouden
Werkzaam sinds: 2013
E-mail: m.deboks@rijkse.nl


N.E. (Nicolette) Wissel-Davidse N.E. (Nicolette) Wissel-Davidse
Functie: Assistent-Accountant
Expertise: Automotive en (para)medici
Werkzaam sinds: 1997
E-mail: n.wissel@rijkse.nl


L.S. (Louis) van Dorst L.S. (Louis) van Dorst
Functie: Assistent-Accountant
Werkzaam sinds: 2009
E-mail: l.vandorst@rijkse.nl


R.J. (Ron) van Klooster RB R.J. (Ron) van Klooster RB
Functie: Relatiebeheerder
Werkzaam sinds: 1985
E-mail: r.vanklooster@rijkse.nl


H.D. (Hans) Rijkse AA H.D. (Hans) Rijkse AA
Functie: Vennoot / Accountant
Expertise: Vastgoed
Werkzaam sinds: 1974
E-mail: h.rijkse@rijkse.nl


L.M. (Leo) Janse L.M. (Leo) Janse
Functie: Relatiebeheerder
Werkzaam sinds: 2002
E-mail: l.janse@rijkse.nl


A.J. (Hans) Baas A.J. (Hans) Baas
Functie: Teamleider Accountancy
Expertise: Onroerend goed
Werkzaam sinds: 1987
E-mail: h.baas@rijkse.nl


J. (Jeannot) Wolf J. (Jeannot) Wolf
Functie: Relatiebeheerder
Werkzaam sinds: 2001
E-mail: j.wolf@rijkse.nl


A.G. (Adriaan) Vreeke A.G. (Adriaan) Vreeke
Functie: Relatiebeheerder
Werkzaam sinds: 1995
E-mail: a.vreeke@rijkse.nl


A. (Alinda) Brouwer A. (Alinda) Brouwer
Functie: Assistent-Accountant
Werkzaam sinds: 1997
E-mail: a.brouwer@rijkse.nl


E.J. (Evert) Eikenhout E.J. (Evert) Eikenhout
Functie: Teamleider Accountancy
Werkzaam sinds: 1997
E-mail: e.eikenhout@rijkse.nl


A.M. (Anja) van de Worp-van Oosten A.M. (Anja) van de Worp-van Oosten
Functie: Administratief Medewerker
Werkzaam sinds: 2016
E-mail: a.vandeworp@rijkse.nl


M.A. (Rita) Jacobse M.A. (Rita) Jacobse
Functie: Administratief Medewerker
Werkzaam sinds: 2016
E-mail: r.jacobse@rijkse.nl


R.I. (Rutger) Rijkse R.I. (Rutger) Rijkse
Functie: Beginnend Assistent-Accountant
Werkzaam sinds: 2016
E-mail: r.rijkse@rijkse.nl


D.J.C. (Dimitry) Janse D.J.C. (Dimitry) Janse
Functie: Beginnend Assistent-Accountant
Werkzaam sinds: 2016
E-mail: d.janse@rijkse.nl


J.A. (John) van der Valk AA J.A. (John) van der Valk AA
Functie: Accountant
Werkzaam sinds: 2004
E-mail: j.vandervalk@rijkse.nl


W. (Wim) Allaart RA W. (Wim) Allaart RA
Functie: Accountant
Expertise: Zorg
Werkzaam sinds: 2012
E-mail: w.allaart@rijkse.nl


Audit

C.E.E. (Caroline) Kodde C.E.E. (Caroline) Kodde
Functie: Assistent-Accountant
Werkzaam sinds: 2006
E-mail: c.kodde@rijkse.nl


E. (Edwin) Jonkheijm AA E. (Edwin) Jonkheijm AA
Functie: Teamleider Accountancy
Expertise: Waardebepaling ondernemingen, financiële verslaggeving
Werkzaam sinds: 2000
E-mail: e.jonkheijm@rijkse.nl


J.A.M. (Jeroen) Veraart J.A.M. (Jeroen) Veraart
Functie: Assistent-Accountant
Werkzaam sinds: 2014
E-mail: j.veraart@rijkse.nl


M. (Michel) Baas MSc RA M. (Michel) Baas MSc RA
Functie: Vennoot / Accountant / Manager Audit
Expertise: Audit van jaarrekeningen en subsidies, financiële verslaggeving
Werkzaam sinds: 2002
E-mail: m.baas@rijkse.nl


R. (Remco) de Nooijer R. (Remco) de Nooijer
Functie: Relatiebeheerder Audit
Expertise: Audits van grote en middelgrote ondernemingen / Administratieve optimalisatie / Projectadministraties / Microsoft Excel
Werkzaam sinds: 2009
E-mail: r.denooijer@rijkse.nl


J.W. (John) Schouwenaar RA J.W. (John) Schouwenaar RA
Functie: Accountant / Compliance Officer
Expertise: Audit, compliance en vaktechniek
Werkzaam sinds: 2006
E-mail: j.schouwenaar@rijkse.nl


E.W.M. (Elvera) Vermare E.W.M. (Elvera) Vermare
Functie: Relatiebeheerder Audit
Expertise: Audits van middelgrote ondernemingen, non-profit organisaties en subsidiecontroles
Werkzaam sinds: 2010
E-mail: e.vermare@rijkse.nl


E. (Erik) Goudt E. (Erik) Goudt
Functie: Assistent-Accountant
Werkzaam sinds: 2010
E-mail: e.goudt@rijkse.nl


E. (Edward) de Kubber RA E. (Edward) de Kubber RA
Functie: Vennoot / Accountant
Expertise: Audit / Vaktechniek
Werkzaam sinds: 1991
E-mail: e.dekubber@rijkse.nl


M. (Morad) Bobouh M. (Morad) Bobouh
Functie: Beginnend Assistent Accountant
Werkzaam sinds: 2017
E-mail: m.bobouh@rijkse.nl


Belastingadvies

J.J. (Hans) Houmes RA J.J. (Hans) Houmes RA
Functie: Vennoot / Belastingadviseur
Expertise: Omzetbelasting, bezwaar- en beroepsprocedures, herstructureringen, medische sector en horeca
Werkzaam sinds: 1990
E-mail: h.houmes@rijkse.nl


I.Y. (Ingrid) Wielemaker RB I.Y. (Ingrid) Wielemaker RB
Functie: Belastingadviseur
Expertise: Omzetbelasting, herstructureringen, formeel belastingrecht
Werkzaam sinds: 1998
E-mail: i.wielemaker@rijkse.nl


M.M. (Marianne) Francke-Simonse M.M. (Marianne) Francke-Simonse
Functie: Zelfstandig aangiftemedewerker
Werkzaam sinds: 2009
E-mail: mm.francke@rijkse.nl


G. (Gert) Treurniet RB MB G. (Gert) Treurniet RB MB
Functie: Belastingadviseur
Expertise: Grensoverschrijdende arbeid, belastingheffing m.b.t. onroerende zaken, herstructureringen
Werkzaam sinds: 1989
E-mail: g.treurniet@rijkse.nl


mr. J.E. (Anneke) van de Velde RB mr. J.E. (Anneke) van de Velde RB
Functie: Belastingadviseur
Expertise: Ondernemingsstructuren / Samenwerkingsverbanden / Bedrijfsopvolging
Werkzaam sinds: 2012
E-mail: a.vandevelde@rijkse.nl


M. (Mieke) Goedbloed M. (Mieke) Goedbloed
Functie: Zelfstandig Aangiftemedewerker
Werkzaam sinds: 2006
E-mail: m.goedbloed@rijkse.nl


M.G. (Margo) van den Heijkant – Glanzer RB M.G. (Margo) van den Heijkant – Glanzer RB
Functie: Belastingadviseur
Expertise: Loodsen / Grensoverschrijdende arbeid / Schenk- en erfbelasting
Werkzaam sinds: 2002
E-mail: m.vandenheijkant@rijkse.nl


Y. (Yfke) Idema Y. (Yfke) Idema
Functie: Fiscaal Medewerker
Werkzaam sinds: 2008
E-mail: y.idema@rijkse.nl


mr. drs. C.E.J. (Conny) Groenveld RB mr. drs. C.E.J. (Conny) Groenveld RB
Functie: Belastingadviseur
Werkzaam sinds: 2013
E-mail: c.groenveld@rijkse.nl


A.J. (Arjan) Moerkerken RB A.J. (Arjan) Moerkerken RB
Functie: Belastingadviseur
Werkzaam sinds: 2016
E-mail: a.moerkerken@rijkse.nl


G.J. (Linda) Minderhoud-Rewijk RB G.J. (Linda) Minderhoud-Rewijk RB
Functie: Belastingadviseur
Werkzaam sinds: 2016
E-mail: l.minderhoud@rijkse.nl


Interne zaken

E. (Etien) de Kam E. (Etien) de Kam
Functie: Consultant ICT
Werkzaam sinds: 2013
E-mail: e.dekam@rijkse.nl


D. (Dennis) Baaijens D. (Dennis) Baaijens
Functie: Medewerker ICT
Werkzaam sinds: 2014
E-mail: d.baaijens@rijkse.nl


T.H. (Tanja) den Exter T.H. (Tanja) den Exter
Functie: Administratie Medewerkster
Werkzaam sinds: 1989
E-mail: t.denexter@rijkse.nl


J. (Jurrit) Szarafinski J. (Jurrit) Szarafinski
Functie: consultant ICT
Werkzaam sinds: 2008
E-mail: j.szarafinski@rijkse.nl


M.C. (Ria) Willemse – Esser M.C. (Ria) Willemse – Esser
Functie: Medewerker huishoudelijke dienst
Werkzaam sinds: 1997
E-mail: r.willemse@rijkse.nl


E.G.A. (Guus) Blommaert E.G.A. (Guus) Blommaert
Functie: Bureaumanager
Werkzaam sinds: 2005
E-mail: g.blommaert@rijkse.nl


Personeelsadvies

A.A. (Alexander) Clement A.A. (Alexander) Clement
Functie: Salarisadministrateur
Werkzaam sinds: 1992
E-mail: a.clement@rijkse.nl


J.A. (Jaap) Eggebeen J.A. (Jaap) Eggebeen
Functie: Salarisadministrateur
Werkzaam sinds: 1977
E-mail: j.eggebeen@rijkse.nl


mr. N.A. (Nicole) Oude Elferink mr. N.A. (Nicole) Oude Elferink
Functie: Jurist
Expertise: Arbeidsrecht
Werkzaam sinds: 2013
E-mail: n.oudeelferink@rijkse.nl


J.A. (Marian) Roose – Vreeke J.A. (Marian) Roose – Vreeke
Functie: Salarisadministrateur
Expertise: Recreatie
Werkzaam sinds: 1991
E-mail: m.roose@rijkse.nl


M.L. (Marliek) Blommaert M.L. (Marliek) Blommaert
Functie: Assistent Salarisadministrateur
Expertise: Salaris online
Werkzaam sinds: 2012
E-mail: m.blommaert@rijkse.nl


P. (Peter) de Pagter P. (Peter) de Pagter
Functie: Loonadviseur
Expertise: Beloningsstructuur en W.K.R.
Werkzaam sinds: 1985
E-mail: p.depagter@rijkse.nl


L.C. (Lana) Verhoeven L.C. (Lana) Verhoeven
Functie: Assistent Salarisadministrateur
Expertise: D.G.A.
Werkzaam sinds: 2010
E-mail: l.verhoeven@rijkse.nl


E.M. (Emmelie) van de Linde-Labruyère E.M. (Emmelie) van de Linde-Labruyère
Functie: Assistent-Salarisadministrateur
Werkzaam sinds: 2015
E-mail: e.vandelinde@rijkse.nl


Secretariaat

M.C. (Lia) Mulder – Op ’t Hof M.C. (Lia) Mulder – Op ’t Hof
Functie: Telefoniste / receptioniste
Werkzaam sinds: 2009
E-mail: l.mulder@rijkse.nl


M. (Marjolein) Francke – Reijnhout M. (Marjolein) Francke – Reijnhout
Functie: Telefoniste / receptioniste
Werkzaam sinds: 2008
E-mail: m.francke@rijkse.nl


S. (Sharon) Willeboordse S. (Sharon) Willeboordse
Functie: Telefoniste / receptioniste
Werkzaam sinds: 2007
E-mail: s.willeboordse@rijkse.nl


Accountancy

P. (Paul) de Buck P. (Paul) de Buck
Functie: Relatiebeheerder
Expertise: Optimaliseren van administraties
Werkzaam sinds: 2009
E-mail: p.debuck@rijkse.nl


E. (Edwin) Jonkheijm AA E. (Edwin) Jonkheijm AA
Functie: Accountant / Vestigingsleider
Expertise: Waardebepaling ondernemingen, financiële verslaggeving
Werkzaam sinds: 2000
E-mail: e.jonkheijm@rijkse.nl


E.L.P.M. (Evelien) Matthijs E.L.P.M. (Evelien) Matthijs
Functie: Assistent-Accountant
Werkzaam sinds: 2017
E-mail: e.matthijs@rijkse.nl


Consultancy

S. (Sandra) Kerckhaert S. (Sandra) Kerckhaert
Functie: Consultant
Werkzaam sinds: 2016
E-mail: s.kerckhaert@rijkse.nl


Secretariaat

J.E.J.M. (Judith) van Campenhout-Ferket J.E.J.M. (Judith) van Campenhout-Ferket
Functie: Receptioniste / Administratief Medewerker
Werkzaam sinds: 2001
E-mail: j.vancampenhout@rijkse.nl


Logos