Kantoor Terneuzen

Dit zijn de gezichten van deze locatie

Rijkse locatie Terneuzen

Terneuzen

Als de enige vestiging van Rijkse in Zeeuws-Vlaanderen, vervult Terneuzen een essentiële rol in het bedienen van klanten in dit gebied. Een team van ervaren professionals biedt een breed scala aan accountancydiensten, waaronder financieel advies, belastingaangiften en controlewerkzaamheden. Ze begrijpen de specifieke uitdagingen waarmee bedrijven in Zeeuws-Vlaanderen worden geconfronteerd en leveren op maat gemaakte oplossingen om aan hun unieke behoeften te voldoen.

Edwin Jonkheijm

Senior Adviseur
Telefoon: 0115-683449
Mail: e.jonkheijm@rijkse.nl

Evelien Matthijs

Senior Assistent Accountant
Telefoon: 0115-683449
Mail: e.matthijs@rijkse.nl

Judith van Campenhout

Relatiebeheerder
Telefoon: 0115-683449
Mail: j.vancampenhout@rijkse.nl

Sandra Kerckhaert

Administratief medewerker
Telefoon: 0115-683449
Mail: s.kerckhaert@rijkse.nl

Michel Baas

Vennoot/Senior Manager Audit
Telefoon: 0113-242628
Mail: m.baas@rijkse.nl

Kelly Joziasse

Senior Manager Audit
Telefoon: 0113-242628
Mail: k.joziasse@rijkse.nl

Elvera Vermare

Senior Manager Audit
Telefoon: 0113-242628
Mail: e.vermare@rijkse.nl

Erik Goudt

Senior Manager Audit
Telefoon: 0113-242628
Mail: e.goudt@rijkse.nl

Morad Bobouh

Accountant Audit
Telefoon: 0113-242628
Mail: m.bobouh@rijkse.nl

Caroline Kodde

Accountant Audit
Telefoon: 0113-242628
Mail: c.kodde@rijkse.nl

Gert Treurniet

Senior Belastingadviseur
Telefoon: 0118-678900
Mail: g.treurniet@rijkse.nl

Linda Minderhoud

Belastingadviseur
Telefoon: 0118-678900
Mail: l.minderhoud@rijkse.nl

Anneke van de Velde

Senior Belastingadviseur
Telefoon: 0118-678900
Mail: a.vandevelde@rijkse.nl

Tim van Ommen

Senior Belastingadviseur
Telefoon: 0118-678900
Mail: t.vanommen@rijkse.nl

Emmelie van de Linde

Loon-/HRM adviseur
Telefoon: 0118-678900
Mail: e.vandelinde@rijkse.nl

Peter de Pagter

Loon-/HRM adviseur
Telefoon: 0118-678900
Mail: p.depagter@rijkse.nl

Ton van Croonenburg

Salarisadministrateur
Telefoon: 0118-678900
Mail: t.vancroonenburg

Etien de Kam

Senior Consultant ICT
Telefoon: 0118-678900
Mail: e.dekam@rijkse.nl

Christian Sanderse

Senior Consultant ICT
Telefoon: 0118-678900
Mail: c.sanderse@rijkse.nl

Jurrit Szarafinski

Senior Consultant ICT
Telefoon: 0118-678900
Mail: j.szarafinski@rijkse.nl