Rijkse Connect >>>
Rijkse Connect

 

 

 

 

 

J. (Jaco) Kraak

J. (Jaco) Kraak

Functie: Kantoorpartner
Werkzaam sinds: 2004
E-mail: j.kraak@rijkse.nl

Accountancy

E.G. (Ed) Hoogerwerf

E.G. (Ed) Hoogerwerf

Functie: Relatiebeheerder
Werkzaam sinds: 2002
E-mail: e.hoogerwerf@rijkse.nl

W.C. (Willeke) Harinck-van Herwaarden

W.C. (Willeke) Harinck-van Herwaarden

Functie: Assistent accountant
Werkzaam sinds: 2007
E-mail: w.harinck@rijkse.nl

R.C.M. (Ruud) van Marrewijk

R.C.M. (Ruud) van Marrewijk

Functie: Relatiebeheerder
Werkzaam sinds: 2015
E-mail: r.vanmarrewijk@rijkse.nl

J.A. (Janine) van der Veer

J.A. (Janine) van der Veer

Functie: Assistent accountant
Werkzaam sinds: 2017
E-mail: j.vanderveer@rijkse.nl

A. (Alice) Ingabire

A. (Alice) Ingabire

Functie: Assistent accountant
Werkzaam sinds: 2017
E-mail: a.ingabire@rijkse.nl

Salarisadministratie

T.F. (Ton) van Croonenburg

T.F. (Ton) van Croonenburg

Functie: Salarisadministrateur
Werkzaam sinds: 2008
E-mail: t.vancroonenburg@rijkse.nl

Accountancy

L.M. (Leo) Janse

L.M. (Leo) Janse

Functie: Relatiebeheerder
Werkzaam sinds: 2002
E-mail: l.janse@rijkse.nl

A.J. (Hans) Baas

A.J. (Hans) Baas

Functie: Teamleider Accountancy
Expertise: Onroerend goed
Werkzaam sinds: 1987
E-mail: h.baas@rijkse.nl

J. (Jeannot) Wolf

J. (Jeannot) Wolf

Functie: Relatiebeheerder
Werkzaam sinds: 2001
E-mail: j.wolf@rijkse.nl

A. (Alinda) Brouwer

A. (Alinda) Brouwer

Functie: Assistent accountant
Werkzaam sinds: 1997
E-mail: a.brouwer@rijkse.nl

E.J. (Evert) Eikenhout

E.J. (Evert) Eikenhout

Functie: Teamleider Accountancy
Werkzaam sinds: 1997
E-mail: e.eikenhout@rijkse.nl

A.M. (Anja) van de Worp-van Oosten

A.M. (Anja) van de Worp-van Oosten

Functie: Administratief medewerker
Werkzaam sinds: 2016
E-mail: a.vandeworp@rijkse.nl

M.A. (Rita) Jacobse

M.A. (Rita) Jacobse

Functie: Administratief medewerker
Werkzaam sinds: 2016
E-mail: r.jacobse@rijkse.nl

R.I. (Rutger) Rijkse

R.I. (Rutger) Rijkse

Functie: Beginnend Assistent Accountant
Werkzaam sinds: 2016
E-mail: r.rijkse@rijkse.nl

J.M.P. (Jan-Peter) Katsman

J.M.P. (Jan-Peter) Katsman

Functie: Assistent accountant
Expertise: ZZP'ers en particulieren
Werkzaam sinds: 2002
E-mail: jp.katsman@rijkse.nl

D.J.C. (Dimitry) Janse

D.J.C. (Dimitry) Janse

Functie: Beginnend Assistent Accountant
Werkzaam sinds: 2016
E-mail: d.janse@rijkse.nl

J.A. (John) van der Valk AA

J.A. (John) van der Valk AA

Functie: Accountant
Werkzaam sinds: 2004
E-mail: j.vandervalk@rijkse.nl

W. (Wim) Allaart RA

W. (Wim) Allaart RA

Functie: Accountant
Expertise: Zorg
Werkzaam sinds: 2012
E-mail: w.allaart@rijkse.nl

E. (Edwin) Jonkheijm AA

E. (Edwin) Jonkheijm AA

Functie: Accountant
Expertise: Waardebepaling ondernemingen, financiële verslaggeving
Werkzaam sinds: 2000
E-mail: e.jonkheijm@rijkse.nl

H.D. (Hans) Rijkse AA

H.D. (Hans) Rijkse AA

Functie: Vennoot / Accountant
Expertise: Vastgoed
Werkzaam sinds: 1974
E-mail: h.rijkse@rijkse.nl

I. (Ina) Poppe

I. (Ina) Poppe

Functie: Assistent accountant
Expertise: Retail
Werkzaam sinds: 2008
E-mail: i.poppe@rijkse.nl

J.J. (Jan) van de Kreeke

J.J. (Jan) van de Kreeke

Functie: Adviseur
Expertise: (para)medici
Werkzaam sinds: 1972
E-mail: j.vandekreeke@rijkse.nl

M. (Matthijs) Geldof

M. (Matthijs) Geldof

Functie: Assistent accountant
Werkzaam sinds: 2008
E-mail: m.geldof@rijkse.nl

M.B. (Micha) de Boks

M.B. (Micha) de Boks

Functie: Beginnend Assistent Accountant
Expertise: Starters, ZZP'ers en Online boekhouden
Werkzaam sinds: 2013
E-mail: m.deboks@rijkse.nl

N.E. (Nicolette) Wissel-Davidse

N.E. (Nicolette) Wissel-Davidse

Functie: Assistent accountant
Expertise: Automotive en (para)medici
Werkzaam sinds: 1997
E-mail: n.wissel@rijkse.nl

L.S. (Louis) van Dorst

L.S. (Louis) van Dorst

Functie: Assistent accountant
Werkzaam sinds: 2009
E-mail: l.vandorst@rijkse.nl

R. (Remco) de Nooijer AA

R. (Remco) de Nooijer AA

Functie: Accountant adviseur
Werkzaam sinds: 2009
E-mail: r.denooijer@rijkse.nl

R.J. (Ron) van Klooster RB

R.J. (Ron) van Klooster RB

Functie: Relatiebeheerder
Werkzaam sinds: 1985
E-mail: r.vanklooster@rijkse.nl

Audit

J.W. (John) Schouwenaar RA

J.W. (John) Schouwenaar RA

Functie: Accountant / Compliance Officer
Expertise: Audit / compliance en vaktechniek
Werkzaam sinds: 2006
E-mail: j.schouwenaar@rijkse.nl

E.W.M. (Elvera) Vermare

E.W.M. (Elvera) Vermare

Functie: Relatiebeheerder Audit
Expertise: Audits van middelgrote ondernemingen, non-profit organisaties en subsidiecontroles
Werkzaam sinds: 2010
E-mail: e.vermare@rijkse.nl

M. (Morad) Bobouh

M. (Morad) Bobouh

Functie: Beginnend Assistent Accountant
Werkzaam sinds: 2017
E-mail: m.bobouh@rijkse.nl

E. (Erik) Goudt

E. (Erik) Goudt

Functie: Assistent accountant
Werkzaam sinds: 2010
E-mail: e.goudt@rijkse.nl

W. (Wisse) Kuilboer

W. (Wisse) Kuilboer

Functie: Junior Assistent Accountant
Werkzaam sinds: 2017
E-mail: w.kuilboer@rijkse.nl

E. (Edward) de Kubber RA

E. (Edward) de Kubber RA

Functie: Vennoot / Accountant
Expertise: Audit / Vaktechniek
Werkzaam sinds: 1991
E-mail: e.dekubber@rijkse.nl

J.A.M. (Jeroen) Veraart MSc

J.A.M. (Jeroen) Veraart MSc

Functie: Controleleider
Expertise: Audits van middelgrote ondernemingen, non-profit organisaties en subsidiecontroles
Werkzaam sinds: 2014
E-mail: j.veraart@rijkse.nl

M. (Michel) Baas MSc RA

M. (Michel) Baas MSc RA

Functie: Vennoot / Accountant / Manager Audit
Expertise: Audit van jaarrekeningen en subsidies, financiële verslaggeving
Werkzaam sinds: 2002
E-mail: m.baas@rijkse.nl

K.T. (Kelly) Joziasse-Siereveld RA

K.T. (Kelly) Joziasse-Siereveld RA

Functie: Accountant
Werkzaam sinds: 2017
E-mail: k.joziasse@rijkse.nl

R.J. (Robert) de Kraker

R.J. (Robert) de Kraker

Functie: Junior Assistent Accountant
Werkzaam sinds: 2017
E-mail: r.dekraker@rijkse.nl

C.E.E. (Caroline) Kodde MSc

C.E.E. (Caroline) Kodde MSc

Functie: Senior Medewerker Assurance
Expertise: Audit / Specialist subsidiecontroles
Werkzaam sinds: 2006
E-mail: c.kodde@rijkse.nl

Belastingadvies

M. (Mieke) Goedbloed

M. (Mieke) Goedbloed

Functie: Zelfstandig Aangiftemedewerker
Werkzaam sinds: 2006
E-mail: m.goedbloed@rijkse.nl

I.Y. (Ingrid) Wielemaker RB

I.Y. (Ingrid) Wielemaker RB

Functie: Belastingadviseur
Expertise: Omzetbelasting, herstructureringen, formeel belastingrecht
Werkzaam sinds: 1998
E-mail: i.wielemaker@rijkse.nl

M.G. (Margo) van den Heijkant – Glanzer RB

M.G. (Margo) van den Heijkant – Glanzer RB

Functie: Belastingadviseur
Expertise: Loodsen / Grensoverschrijdende arbeid / Schenk- en erfbelasting
Werkzaam sinds: 2002
E-mail: m.vandenheijkant@rijkse.nl

Y. (Yfke) Idema

Y. (Yfke) Idema

Functie: Fiscaal medewerker
Werkzaam sinds: 2008
E-mail: y.idema@rijkse.nl

A.J. (Arjan) Moerkerken RB

A.J. (Arjan) Moerkerken RB

Functie: Belastingadviseur
Werkzaam sinds: 2016
E-mail: a.moerkerken@rijkse.nl

G. (Gert) Treurniet RB MB

G. (Gert) Treurniet RB MB

Functie: Belastingadviseur
Expertise: Grensoverschrijdende arbeid, belastingheffing m.b.t. onroerende zaken, herstructureringen
Werkzaam sinds: 1989
E-mail: g.treurniet@rijkse.nl

mr. J.E. (Anneke) van de Velde RB

mr. J.E. (Anneke) van de Velde RB

Functie: Belastingadviseur
Expertise: Ondernemingsstructuren / Samenwerkingsverbanden / Bedrijfsopvolging
Werkzaam sinds: 2012
E-mail: a.vandevelde@rijkse.nl

J.J. (Hans) Houmes RA

J.J. (Hans) Houmes RA

Functie: Vennoot / Accountant
Expertise: Omzetbelasting, bezwaar- en beroepsprocedures, herstructureringen, medische sector en horeca
Werkzaam sinds: 1990
E-mail: h.houmes@rijkse.nl

M.M. (Marianne) Francke-Simonse

M.M. (Marianne) Francke-Simonse

Functie: Zelfstandig Aangiftemedewerker
Werkzaam sinds: 2009
E-mail: mm.francke@rijkse.nl

mr. drs. C.E.J. (Conny) Groenveld RB

mr. drs. C.E.J. (Conny) Groenveld RB

Functie: Belastingadviseur
Werkzaam sinds: 2013
E-mail: c.groenveld@rijkse.nl

G.J. (Linda) Minderhoud-Rewijk RB

G.J. (Linda) Minderhoud-Rewijk RB

Functie: Belastingadviseur
Werkzaam sinds: 2016
E-mail: l.minderhoud@rijkse.nl

Interne zaken

M.C. (Ria) Willemse – Esser

M.C. (Ria) Willemse – Esser

Functie: Medewerker huishoudelijke dienst
Werkzaam sinds: 1997
E-mail: r.willemse@rijkse.nl

T.H. (Tanja) den Exter

T.H. (Tanja) den Exter

Functie: Administratief medewerker
Werkzaam sinds: 1989
E-mail: t.denexter@rijkse.nl

E. (Etien) de Kam

E. (Etien) de Kam

Functie: Consultant ICT
Werkzaam sinds: 2013
E-mail: e.dekam@rijkse.nl

E.G.A. (Guus) Blommaert

E.G.A. (Guus) Blommaert

Functie: Bureaumanager
Werkzaam sinds: 2005
E-mail: g.blommaert@rijkse.nl

Personeelsadvies

J.A. (Marian) Roose – Vreeke

J.A. (Marian) Roose – Vreeke

Functie: Salarisadministrateur
Expertise: Recreatie
Werkzaam sinds: 1991
E-mail: m.roose@rijkse.nl

M.L. (Marliek) Blommaert

M.L. (Marliek) Blommaert

Functie: Assistent Salarisadministrateur
Expertise: Salaris online
Werkzaam sinds: 2012
E-mail: m.blommaert@rijkse.nl

P. (Peter) de Pagter

P. (Peter) de Pagter

Functie: Loonadviseur
Expertise: Beloningsstructuur en W.K.R.
Werkzaam sinds: 1985
E-mail: n.wissel@rijkse.nl

E.M. (Emmelie) van de Linde-Labruyère

E.M. (Emmelie) van de Linde-Labruyère

Functie: Assistent Salarisadministrateur
Werkzaam sinds: 2015
E-mail: e.vandelinde@rijkse.nl

mr. N.A. (Nicole) Oude Elferink

mr. N.A. (Nicole) Oude Elferink

Functie: Jurist
Expertise: Arbeidsrecht
Werkzaam sinds: 2013
E-mail: n.oudeelferink@rijkse.nl

A.A. (Alexander) Clement

A.A. (Alexander) Clement

Functie: Salarisadministrateur
Werkzaam sinds: 1992
E-mail: a.clement@rijkse.nl

J.A. (Jaap) Eggebeen

J.A. (Jaap) Eggebeen

Functie: Salarisadministrateur
Werkzaam sinds: 1977
E-mail: j.eggebeen@rijkse.nl

Secretariaat

L.C. (Lana) Verhoeven

L.C. (Lana) Verhoeven

Functie: Telefoniste / receptioniste
Werkzaam sinds: 2010
E-mail: l.verhoeven@rijkse.nl

S. (Sharon) Willeboordse

S. (Sharon) Willeboordse

Functie: Telefoniste / receptioniste
Werkzaam sinds: 2007
E-mail: s.willeboordse@rijkse.nl

M.C. (Lia) Mulder – Op ’t Hof

M.C. (Lia) Mulder – Op ’t Hof

Functie: Telefoniste / receptioniste
Werkzaam sinds: 2009
E-mail: l.mulder@rijkse.nl

M. (Marjolein) Francke – Reijnhout

M. (Marjolein) Francke – Reijnhout

Functie: Telefoniste / receptioniste
Werkzaam sinds: 2008
E-mail: m.francke@rijkse.nl

Accountancy

E. (Edwin) Jonkheijm AA

E. (Edwin) Jonkheijm AA

Functie: Accountant / vestigingsleider
Expertise: Waardebepaling ondernemingen, financiële verslaggeving
Werkzaam sinds: 2000
E-mail: e.jonkheijm@rijkse.nl

E.L.P.M. (Evelien) Matthijs

E.L.P.M. (Evelien) Matthijs

Functie: Assistent accountant
Werkzaam sinds: 2017
E-mail: e.matthijs@rijkse.nl

Consultancy

S. (Sandra) Kerckhaert

S. (Sandra) Kerckhaert

Functie: Consultant
Werkzaam sinds: 2016
E-mail: s.kerckhaert@rijkse.nl

Secretariaat

J.E.J.M. (Judith) van Campenhout-Ferket

J.E.J.M. (Judith) van Campenhout-Ferket

Functie: Receptioniste / Administratief medewerker
Werkzaam sinds: 2001
E-mail: j.vancampenhout@rijkse.nl

Accountancy

I. (Ilona) Herrebout-Riemens

I. (Ilona) Herrebout-Riemens

Functie: Assistent accountant
Werkzaam sinds: 1993
E-mail: i.herrebout@rijkse.nl

F. (Frank) Rooze AA

F. (Frank) Rooze AA

Functie: Adviseur
Werkzaam sinds: 2007
E-mail: f.rooze@rijkse.nl

P.A. (Paul) Rijkse

P.A. (Paul) Rijkse

Functie: Vestigingsleider
Werkzaam sinds: 1984
E-mail: p.rijkse@rijkse.nl

A.A.C. (Dries) Driedijk AA RB

A.A.C. (Dries) Driedijk AA RB

Functie: Teamleider
Expertise: Waardebepalingen t.b.v. overdracht van ondernemingen
Werkzaam sinds: 1993
E-mail: d.driedijk@rijkse.nl

Q. (Quinchy) Gerretsen-Vroomen

Q. (Quinchy) Gerretsen-Vroomen

Functie: Junior Assistent Accountant
Werkzaam sinds: 2014
E-mail: q.vroomen@rijkse.nl

M. (Marcio) Commelin

M. (Marcio) Commelin

Functie: Junior Assistent Accountant
Werkzaam sinds: 2017
E-mail: m.commelin@rijkse.nl

Y.R. (Yoram) Rijkse

Y.R. (Yoram) Rijkse

Functie: Junior Assistent Accountant
Werkzaam sinds: 2016
E-mail: y.rijkse@rijkse.nl

Secretariaat

S.I. (Svenja) Dierickx – Raijmakers

S.I. (Svenja) Dierickx – Raijmakers

Functie: Secretaresse
Werkzaam sinds: 2008
E-mail: s.dierickx@rijkse.nl

Accountancy

J.J. (Hans) Francke AA RB

J.J. (Hans) Francke AA RB

Functie: Accountant
Werkzaam sinds: 1990
E-mail: h.francke@rijkse.nl

drs. C. (Coen) Mijnsbergen AA

drs. C. (Coen) Mijnsbergen AA

Functie: Fiscaal econoom
Expertise: Begeleiding (fiscaal) bij bedrijfsopvolging en herstructurering
Werkzaam sinds: 2002
E-mail: c.mijnsbergen@rijkse.nl

E. (Edwin) van Steekelenburg

E. (Edwin) van Steekelenburg

Functie: Assistent accountant
Werkzaam sinds: 2008
E-mail: e.vsteekelenburg@rijkse.nl

H. (Inge) Locci-Ridderbos

H. (Inge) Locci-Ridderbos

Functie: Assistent accountant
Werkzaam sinds: 1997
E-mail: i.locci@rijkse.nl

J.A. (Jos) Vlieger

J.A. (Jos) Vlieger

Functie: Assistent accountant
Werkzaam sinds: 1993
E-mail: j.vlieger@rijkse.nl

S. (Stefan) Marinissen

S. (Stefan) Marinissen

Functie: Assistent accountant
Werkzaam sinds: 2007
E-mail: s.marinissen@rijkse.nl

W. (Wouter) Koene

W. (Wouter) Koene

Functie: Assistent accountant
Werkzaam sinds: 2001
E-mail: w.koene@rijkse.nl

J.C.P. (Joop) Vergouwe

J.C.P. (Joop) Vergouwe

Functie: Assistent accountant
Werkzaam sinds: 1973
E-mail: j.vergouwe@rijkse.nl

J. (Jessica) Wisse-Louws

J. (Jessica) Wisse-Louws

Functie: Assistent accountant
Werkzaam sinds: 2002
E-mail: j.wisse@rijkse.nl

Belastingadvies

mr. P.M.J. (Peter) Allemekinders RB

mr. P.M.J. (Peter) Allemekinders RB

Functie: Vennoot / Belastingadviseur
Werkzaam sinds: 2013
E-mail: p.allemekinders@rijkse.nl

Secretariaat

R.P. (Roelanda) Wondergem – Minderhoud

R.P. (Roelanda) Wondergem – Minderhoud

Functie: Telefoniste / receptioniste
Werkzaam sinds: 2005
E-mail: r.wondergem@rijkse.nl

W.P. (Eline) Quartel-de Visser

W.P. (Eline) Quartel-de Visser

Functie: Telefoniste / receptioniste
Werkzaam sinds: 2009
E-mail: e.quartel@rijkse.nl

Accountancy

J.M. (Carola) de Jonge

J.M. (Carola) de Jonge

Functie: Assistent accountant
Werkzaam sinds: 2015
E-mail: c.dejonge@rijkse.nl

W.P.C. (Wim) Rijk AA

W.P.C. (Wim) Rijk AA

Functie: Accountant / kantoorleider
Werkzaam sinds: 1992
E-mail: w.rijk@rijkse.nl

P.G. (Petra) Smits-van Nieuwenhuijzen

P.G. (Petra) Smits-van Nieuwenhuijzen

Functie: Administratief medewerker
Werkzaam sinds: 2017
E-mail: p.smits@rijkse.nl

J.A. (Harry) Koster

J.A. (Harry) Koster

Functie: Kantoorpartner
Werkzaam sinds: 2002
E-mail: h.koster@rijkse.nl

Secretariaat

E. (Elke) Weijers

E. (Elke) Weijers

Functie: Telefoniste / receptioniste
Werkzaam sinds: 2007
E-mail: e.weijers@rijkse.nl

Accountancy

P. (Peter) Schuitert

P. (Peter) Schuitert

Functie: Assistent accountant
Werkzaam sinds: 2002
E-mail: p.schuitert@rijkse.nl

A. (Harm) Simonse AA

A. (Harm) Simonse AA

Functie: Vennoot / Accountant
Werkzaam sinds: 2005
E-mail: h.simonse@rijkse.nl

J.L.M. (Jeanine) Faes AA

J.L.M. (Jeanine) Faes AA

Functie: Accountant
Werkzaam sinds: 2007
E-mail: j.faes@rijkse.nl

C.M. (Marieke) Pop

C.M. (Marieke) Pop

Functie: Assistent accountant
Werkzaam sinds: 2009
E-mail: m.pop@rijkse.nl

A. (Aurely) Draijer

A. (Aurely) Draijer

Functie: Beginnend Assistent Accountant
Werkzaam sinds: 2017
E-mail: a.draijer@rijkse.nl

Belastingadvies

mr. P.M.J. (Peter) Allemekinders RB

mr. P.M.J. (Peter) Allemekinders RB

Functie: Vennoot / Belastingadviseur
Werkzaam sinds: 2013
E-mail: p.allemekinders@rijkse.nl

RA NBA RBA NIRPA